пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
11.09.2018 | Медіа-група ХПГ
Хроніка
джерело: jfp.org.ua

ПРО ПРАВОПОРУШЕННЯ НА ДОНБАСІ ЗВІТУВАТИМУТЬ НА ЩОРІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ОБСЄ

   

Щорічна міжнародна зустріч країн-учасниць місії ОБСЄ відбуватиметься у Варшаві 10-21 вересня. The Human Dimension Implementation Meeting (HDIM) – найбільша в Європі конференція про права людини і демократії.

Представники різних структур ОБСЄ, міжнародних організацій, громадянського суспільства збираються для оцінки виконання зобов’язань ОБСЄ в галузі людського виміру, обговорення проблем, пов’язаних з правами людини, обміну найкращими практиками та рекомендаціями щодо подальшого вдосконалення.

Цьогоріч у конференції візьмуть участь правозахисники членів коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі». Серед них - Правозахисники Центру громадянських свобод, організації Восток-SOS, Луганського обласного правозахисного центру "Альтернатива", Харківської правозахисної групи, громадської організації "Донбасс-СОС", а також аналітики Східноукраїнського центру громадських ініціатив. Зокрема 11 та 18 вересня відбудуться сайд-івенти, які проводитимуть учасники Коаліції.

На зустрічах правозахисники порушуватимуть питання незаконного обмеження волі, сексуального насильства, залучення дітей у збройний конфлікт, а також стан розслідувань порушень прав людини на сході України.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль