пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
06.11.2018 | ХПГ-інформ

Крим: До офісу адвокатів увірвалися силовики в масках

   

Співробітники російського Центру з протидії екстремізму та прокурор вручили пересторогу кримському адвокатові Емілю Курбедінову. Про це повідомляє сайт «Крым.Реалии» з посиланням на адвоката Едема Семедляєва.

«Сьогодні вони увірвалися до нашого офісу в Сімферополі та вручили пересторогу Емілю Курбедінову. Таку саму пересторогу, як 27 жовтня на „Кримській солідарності“, коли вручили мені, Лілі Гемеджі, Діляверу Меметову», – розповів Едем Семедляєв.

Фото з Facebook Едема Семедляєва

Нагадаємо, 27 жовтня на засідання громадського об’єднання «Кримська солідарність» у Сімферополі прийшли представники окупаційної влади – з прокуратури, поліції та невідомі в масках, – щоби запросити координатора об’єднання Ділявера Меметова, юриста Лілю Гемеджі та адвоката Едема Семедляєва до прокуратури. Їм вручили пересторогу про неприпускання порушення законодавства у сфері екстремізму і тероризму.

Координатор громадської організації «Крим-SOS» Таміла Ташева повідомила у Facebook, що силовики не надали жодних документів.

«Продовження тиску на адвокатів в окупованому Криму. Адвокатів, які здійснюють захист політичних в’язнів у Криму. // Зараз в адвокатському офісі Еміля Курбедінова, Едема Семедляєва, і інших колег пройшло вручення Е. Курбедінову перестороги про неприпускання екстремістської діяльності (про проведення несанкціонованих мітингів). // Зайшов „прокурор“, ще кілька людей у масках, які не показали своїх посвідчень, не представились. Таке собі маски-шоу. // „Прокурор“ сказав і це є в цій „пересторозі“ Емілю, що по ньому проводяться оперативно-розшукові заходи. Що це за заходи, він не пояснив», – написала Таміла Ташева.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль