пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
23.02.2019 | Влад Боднар

Керівництво ДСП «Чорнобильська АЕС» ігнорує журналістів

ЧАЕС
   

Одне з наймасштабніших екологічних лих за історію людства була Чорнобильська катастрофа – техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена двома тепловими вибухами і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року.

Сьогодні ця локація має велику туристичну популярність. Ціна за екскурсію залежить від кількості запропонованих вам для показу об’єктів. Але журналістів ХПГ цікавить не це, а побутове життя працівників Чорнобильської АЕС. У рамках нашого проекту ми хотіли відвідати Славутич, де проживає левова частина працівників станції, проїхатися з працівниками електричкою «Славутич-Семиходи», яка під’їжджає до самої станції та побувати, якщо це можливо, на самій АЕС. Все це журналісти хотіли зробити, щоб дістатися, наскільки дотримуються права людини у ЧЗВ ( чорнобильська зона відчуження).

Ми 6 лютого направили журналістський запит у Чорнобильський центр, щоб дізнатися схему отримання дозволів на нашу діяльність у ЧЗВ. У цей же день нам надійшла відповідь, що варто звернутись безпосередньо до в. о. генерального директора ДСП "Чорнобильська АЕС" Валерія Сейди або отримати інформацію у відділі міжнародного співробітництва та інформації у Валентини Одиниці. Наше звернення ми перенаправили туди й досі не отримали відповідь, чим керівництво ДСП «Чорнобильська АЕС» порушила Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Здаватися на цьому ми не будемо, тому за перебігом подій будемо вас інформувати на нашому ресурсі.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль