пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
10.03.2019 | ХПГ-інформ
Оголошення

Презентація результатів національного соціологічного дослідження «Поліція України очима населення» (Прес-анонс)

   

12 березня об 11.30 у приміщенні інформаційного агентства «Главком» (вул. Шовковична, 8/20) відбудеться прес-конференція, на якій будуть репрезентовані результати оцінки діяльності поліції у 2018 році за допомогою вивчення громадської думки. Опитано 19500 респондентів в усіх 24 областях України та Києві.

Учасники:

• Євген Захаров, директор ГО «Харківська правозахисна група» (ХПГ)

• Денис Кобзін, директор ГО «Харківський інститут соціальних досліджень»

Дослідження проведено Харківським інститутом соціальних досліджень в межах проекту Харківської правозахисної групи щодо боротьби за катуванням та безкарністю за підтримки Європейського Союзу. Учасники прес-конференції представлять основні результати дослідження та презентують видання, в якому вони наведені: 25 доповідей по кожній області України, столиці та узагальнююча національна доповідь.

Середній рівень довіри населення України до поліції складає 30.4 % і не є достатнім, але він вищий, ніж у всіх органів влади, включених в опитування (СБУ, прокуратура, суди, Президент, уряд, парламент), окрім Збройних сил України. В той же час використання оцінки діяльності поліції за допомогою опитувань громадської думки дозволяє розуміти стан відносин населення та поліції не тільки у окремих областях, а навіть у районах. Це дозволить поліції працювати в подальшому як над покращанням стосунків з населенням, так й над підвищенням ефективності роботи.

Контактна особа: Євген Захаров, 050 402 4064, [email protected]


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль