пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
27.03.2019 | Ірина Скачко
Соціально-економічні права

Готелі стануть доступнішими для людей з інвалідністю

Designed by jcomp / Freepik
   

У новозбудованих и реконструйованих готелях не менше 10% номерів повинні бути доступними і зручними для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Така державна будівельна норма вступає в силу з 1 квітня. Про це на своїй сторінці у Facebook  повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе. Також, згідно з цією нормою усі готелі обов’язково повинні мати доступний простір ззовні та всередині.

“Сьогодні на пальцях однієї руки можна перерахувати готелі в Києві, які мають безперешкодний доступ для людей з інвалідністю та зручні універсальні номери. Ще гірша ситуація в інших українських містах, “ – зазначив Лев Парцхаладзе.

Крім того, розробляється норма, яка б дозволила влаштовувати в Україні на трамвайних зупинках підвищені посадкові платформи.

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль