пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
06.05.2019 | ХПГ-інформ

Сапери перевірили цвинтарі в зоні АТО

Схожі повідомлення

Увага — міни!

   

Перед поминальними днями піротехніки Об’єднаних сил перевірили понад сорок кладовищ на Донбасі.

Фото — з Facebook-сторінки "Операції об’єднаних сил"

«Піротехнічними підрозділами проводилися роботи з обстеження та очищення від вибухонебезпечних предметів територій Донецької фільтрувальної станції (с. Крута Балка), а також понад 40 кладовищ, що знаходяться в безпосередній близькості до лінії розмежування. Ця робота здійснювалась з метою запобігання травмування громадян під час підготовки та проведення поминальних днів. Всього за тиждень було обстежено понад 100 гектарів території, усі виявлені вибухонебезпечні предмети було знешкоджено», — йдеться на офіційній Facebook-сторінці Операції об’єднаних сил .

Україна посідає третє місце в світі за загальною кількістю жертв, що постраждали від мін та вибухонебезпечних залишків війни. Згідно з Річним звітом Landmine Monitor 2018, попереду лише Афганістан і Сирія. Сім тисяч квадратних кілометрів на Донбасі вражені вибухонебезпечними предметами.

За даними Міноборони України станом на листопад минулого року, за час збройного конфлікту на Донбасі сапери виявили та знешкодили 253 716 одиниць вибухонебезпечних предметів.

У квітні Верховна Рада України ухвалила зміни до закону «Про протимінну діяльність в Україні», які мають удосконалити механізми залучення фінансування для протимінної діяльності.

Схожі повідомлення

Увага — міни!

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль