пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
29.05.2019 | Денис Волоха
Вибори

Для зміни місця голосування тепер потрібна лише заява та паспорт, — ЦВК

ЦВК. © RFE/RL
   

Центральна виборча комісія спростила порядок тимчасової зміни місця голосування виборця. Відтепер не потрібно подавати до відділу ведення Державного реєстру виборців документи (або їх копії), що підтверджують необхідність тимчасово змінити місце для голосування.

«Комісія внесла зміни до своєї постанови від 13 вересня 2012 року № 893 ‘Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси’.

Зокрема, Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси тепер не передбачає подання документів (копій документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси», — повідомила ЦВК у Фейсбуці.

На сьогоднішньому засіданні ЦВК також зареєструвала першого кандидата-мажоритарника на парламентських виборах 21-го липня. Ним став самовисуванець Володимир Пригладь, який балотується на 214-му виборчому окрузі.

Для зміни місця голосування на липневих виборах необхідно до 15-го липня (включно) подати заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або місцем фактичного перебування в день виборів, пред’явивши при цьому паспорт. Знайти відділ можна за посиланням.

Перевірити своє включення до Державного реєстру виборців та знайти виборчу дільницю можна в Електронному кабінеті виборця.

Читайте також: Чому у ХХІ столітті не можна дистанційно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування?


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль