пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
10.01.2020 | Ірина Скачко
Кримінально-виконавча система

І знову не пускають. Тепер – колонія № 43

   

Сьогодні юристів та журналістів ХПГ у супроводі помічника народного депутата Володимира Глущенка не пустили на територію Харківської виправної колонії № 43. За нашою інформацією саме сюди після «попередження бунту» було переведено кількох засуджених з ВК № 25. Але дізнатися про їхній стан нині неможливо.

Згодом потрапити за периметр вдалося лише адвокату ХПГ Геннадію Токареву, який скористався правом відвідати свого клієнта.

Відповідно до статті 24 КВК України, помічники-консультанти народних депутатів України у супроводі до трьох медичних працівників для медичного огляду засуджених та до двох представників засобів масової інформації можуть безперешкодно відвідувати установи покарання без спеціального дозволу (акредитації) в будь-який час.


Нагадаємо, вчора правозахисники ХПГ не потрапили на територію Олексіївської колонії № 25, де, за інформацією ДКВС України, було попереджено бунт. За свідченням чоловіка, який саме вчора звільнився з 25-ї колонії, 8 січня  ув’язнені зазнали жорстоких катувань.


Проект ЄС «Боротьба проти катувань, поганого поводження та безкарності в Україні»
Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль