пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
07.09.2020 | ХПГ-інформ
Кримінально-виконавча система

ЦОЗ: на яку адресу писати?

Designed by jcstudio / Freepik
   

Минулого тижня ми опублікували статтю «Повернено за закінченням терміну зберігання», в якій йшлося про те, що надіслані до філії Центру охорони здоров’я ДКВС України у Харківській та Луганській областях адвокатські запити залишаються на поштовому відділенні. 

4 вересня нам надійшов лист від начальника філії Дмитра Курушина, в якому він пояснює, що адвокатка ХПГ Таміла Беспала надсилала адвокатські запити на неправильну адресу. 

Дійсно, на офіційному сайті ДУ «Центр охорони здоров’я» ДКВС України вказана наступна адреса філії установи у Харківській і Луганській областях: майдан Свободи,5, Держпром, під’їзд 6, офіс 69. Листи адвокатки були надіслані на адресу вул.Нетіченська, 14.

Ми приносимо вибачення за непорозуміння та дещо різкий тон попереднього матеріалу, але воліємо зазначити: адвокатка надсилала запити не за помилковою адресою, яка не має жодного стосунку до філії ЦОЗу, а за офіційною юридичною адресою установи. Ось, наприклад інформація, отримана з аналітична онлайн-системи YouControl:

А ось свіжі дані з сайту clarity-project.info:

На цю адресу адвокати ХПГ неодноразово надсилали запити і – що важливо –   отримували відповіді без жодних зауважень про те, що їх варто було б надсилати безпосередньо до офісу на площі Свободи,5. Пан Курушин у листі сам повідомляє про це: «Лише на протязі 2020 року Вами вісім разів були надіслані адвокатські запити до філії ЦОЗ ДКВС України у Харківській та Луганській областях, на які філія своєчасно надавала відповіді».

Ми врахуємо розбіжності між юридичною та фактичною адресами філії ЦОЗ ДКВС України у Харківській та Луганській областях. Сподіваємося, що вся інша кореспонденція, яка надходить до ЦОЗу на вул.Нетіченська, 14, не залишається поза увагою установи. 

 


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль