пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
09.10.2020 | ХПГ-інформ
Хроніка

Всесвітня продовольча програма – лауреат Нобелівської премії миру

Фото з фейсбук-сторінки Світової продовольчої програми
   

Організацію відзначили за її боротьбу проти голоду на планеті. Всесвітня продовольча програма є структурним підрозділом ООН.

Нобелівський комітет нагородив програму премією миру «за зусилля у боротьбі з голодом, за внесок у поліпшення умов для миру в конфліктних зонах та за дії як рушійної сили у намаганні запобігти використанню голоду у якості зброї під час війни».

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН – це спеціалізоване агентство, що координує міжнародну діяльність з метою подолання голоду. ЇЇ мета – досягти продовольчої безпеки для людства і забезпечити регулярний доступ людей до якісної їжі у достатньому обсязі.

Раніше премію вже отримували організації, громадські рухи і навіть державні утворення. Так, у 2017 році лауреатом стала Міжнародна компанія із заборони ядерної зброї, у 2013 – Організація із заборони хімічної зброї. А роком раніше – Європейський Союз. Цього року серед імовірних переможців букмекери називали Всесвітню організацію охорони здоров’я та шведську еко-активістку Ґрету Тунберґ.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль