пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
11.10.2020 | Георгій Кобзар
Боротьба з торгівлею людьми

Працюй безпечно! У Харкові відкрилася виставка, присвячена попередженню трудового рабства

   

У Харкові з 8 жовтня працює інформаційна виставка «Очікування Vs Реальність», спрямована на попередження трудової експлуатації як торгівлі людьми*.

Просто неба – перед фонтаном на площі Свободи – відвідувачі мають можливість ознайомитися з 9 історіями людей, які постраждали від сучасного рабства, що допоможе усвідомити ризики торгівлі людьми. Кожне зображення на виставці має QR-код з посиланням на сайт, де можна прочитати повну історію.

Також на виставці можна отримати поради щодо того, як уникнути ситуації торгівлі людьми, подбати про себе та безпеку своїх рідних.

Метою заходу є підвищення рівня обізнаності наших громадян щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності таких понять, як торгівля людьми та експлуатація.

Виставка є частиною інформаційної кампанії, що проводиться Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Міністерством соціальної політики України, Міжнародною організацією з міграції, НУО А21-Україна для інформування людей про правила безпеки в рамках протидії торгівлі людьми.

У Харкові виставка «Очікування Vs Реальність» організована за підтримки Харківської міської організації Міжнародної організації «Жіноча громада», Департаменту соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації та Управління у справах сім’ї та молоді Харківської міської ради. Працюватиме вона до 15 жовтня.

*За даними Міжнародної організації з міграції, 93% постраждалих від торгівлі людьми українців зазнавали саме трудової експлуатації. 68% постраждалих українців – чоловіки.

Фото Юрія Чумака


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль