пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
17.11.2020 | Геннадій Токарев, адвокат
Наші успіхи

Блискуча перемога молодої адвокатки

Адвокат Ганна Овдієнко
   

Нещодавно адвокат Ганна Овдієнко взяла справу засудженого Лозовським районним судом Харківської області п. Х.

Хлопця засудили за скоєння розбою, в результаті якого він заволодів майном потерпілої, а перед Ганною постале складне завдання підготувати для апеляційного суду позицію у справі, у яку вона вступила не лише після ухвалення вироку, а ще й після подачі апеляційної скарги іншим адвокатом. Отже, за правилами апеляційного розгляду, адвокатка мала право лише висловити свою думку по справі.

На перший погляд здавалося, що шансів на зміну чи скасування вироку немає, тим більше, що адвокатка не могла подавати доповнення до чужої апеляції, як і клопотати перед судом про дослідження доказів у справі. Але, детально ознайомившись з матеріалами справи, Ганна знайшла вади у вироку та підготувала обгрунтовану позицію захисту, основною ідеєю якої була неправильна кваліфікація дій п. Х. прокурором і судом.

Сьогодні відбулося засідання Харківського апеляційного суду у цій справі.

У судовому засіданні Ганна змогла досягти того, що високоповажна колегія суддів уважно її слухала, що вдається далеко не завжди і більш досвідченим адвокатам. Неймовірно, але молодому захиснику вдалося переконати суддів, які сприйняли цю позицію і скасували вирок!

Вітаємо колегу Ганну Овдієнко з чудовим досягненням!


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль