пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
29.12.1999
Хроніка

ТРАГІЧНА ЗАГИБЕЛЬ ЖУРНАЛІСТКИ МАР’ЯНИ ЧОРНОЇ

   

24 червня трагічно загинула відома українська жур­налістка Мар’яна Чорна. Мар’яна Чорна  — під цим псевдонімом читачі і глядачі знали блискучого аналі­тика, яка останнім часом очолювала інформаційно-ана­літичний департамент телеканалу СТБ, — Мирославу Альохіну. Їй було 44 роки…

На початку 90-х років, після здобуття Україною не­залежності Мар’яна Чорна працювала в широко відомій львівській газеті «Пост-Поступ». Її статті того періоду безумовно будуть безцінним матеріалом для істориків, які будуть вивчати події та стан українського суспільст­ва того періоду. У 1996 році вона перейшла на роботу до  телеканалу СТБ, на якому керувала службою новин, потім очолила аналітичний відділ, була в числі тих,  хто створював телепроект «Сектор тіні», що був відомий своїми гострими сюжетами стосовно корупції в українсь­кому бізнесі. В останній час керувала проектом «Вибори-99», і 27 червня очікувалася перша передача цього проекту  — «Право обирати».

За повідомленнями друзів та колег Мар’яни Чор­ної останнім часом вона часто розповідала, що відчуває тиск з боку команд деяких політиків, погрози і пропозиції покинути телеканал СТБ.

Мар’яну Чорну  поховали у Львові, поруч з її ма­тір’ю, що померла рік тому.

Редколегія «ПЛ» висловлює співчуття працівникам каналу СТБ, друзям та близьким Мар’яни Чорної


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль