пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
29.12.1999 | Роман Романов, м.Севастополь
Хроніка

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ ЗАКРИВ СПРАВУ АДВОКА-ТА В.ПАЛІЯ

   

26 червня в Севастопольську правозахисну групу прийшов лист від прокурора м.Севастополя Григорія Твердохліба наступного змісту:

«На Ваше звернення з приводу необгрунтованого притягнення адвоката Палія В.М. до адміністративної відповідальності додатково повідомляю, що до цього часу із Верховного Суду України не поступив адміністративний матеріал.

Однак, в Севастопольський міський суд направлено постанову голови Верховного Суду України В.Ф.Бойка від 14.05.1999 р. про скасування постанови Ленінського райсуду м.Севастополя від 13.02.1999 р. про притягнення адвоката Палія до адміністративної відповідальності по ст.185-3 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та припинення справи у зв’язку із порушенням судом вимог ст.10 Закону України «Про адвокатуру», відповідно до якої виключається можливість притягнення адвоката до кримінальної, матеріальної та іншої відповідальності."

Ми дуже раді тому, що спільні дії правозахисних організацій України та інших країн принесли той результат, якого ми прагнули. Від імені Севастопольської правозахисної групи висловлюю глибоку вдячність всім тим, хто підтримав нашу акцію і написав свої листи, скарги, звернення.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль