пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
29.12.1999
Оголошення

АЛЬЯНС ПАРТНЕРСТВА КАУНТЕРПАРТ (ПРОГРАММА АМР США)

   

Альянс Партнерства Каунтерпарт (САР), програма що фінансується Агентством США з міжнародного Роз­витку (USAID), оголошує новий конкурс проектів на от­римання гранту.

Альянс Партнерства Каунтерпарт (САР), взяв на себе зобов’язання створити систему громадських зв’язків з метою сприяння розвитку соціального парт­нерства шляхом підтримки громадських організацій (ГО) та поглиблення їхньої співпраці з державними та бізнес-структурами у межах спільних проектів, обміну ресур­сами та виконання соціальних замовлень. САР сприяє встановленню громадянської взаємодії поміж різними регіонами та секторами (людьми похилого віку, інвалідами та молоддю).

Пріоритетні напрямки діяльності САР включають в себе підтримку ГО, що працюють з дітьми, які належать до групи ризику, та тих ГО, що виконують програми попередження та лікування алкоголізму та наркоманії, а також профілактичні та лікувальні програми, що пов’язані з ВіЛ-інфікованими та хворими на СНІД. САР співпрацює з ГО шляхом надання грантів, технічної та тренінгової допомоги.

ОСНОВНІ ГРАНТИ / ГРАНТИ ЖИТТЄЗДАТНОСТІ

Основні гранти — це початкова форма грантової підтримки. Їх метою є допомога ГО в започаткуванні нових програм, збільшенні кількості послуг, що надають­ся, або в покращанні інфраструктури ГО для того, щоб підвищити якість надання послуг. Максимальний розмір основного гранту — 15 тисяч доларів США.

Для ГО, що вже мали гранти від САР та успішно виконали їх програми, планується надання грантів життєздатності для продовження цих програм. Макси­мальний розмір гранту життєздатності становить 8 тисяч доларів США.

СПІЛЬНІ ПРОЕКТИ 3 БІ3НЕС-СТРУКТУРАМИ

САР пропонує спеціальну програму партнерства для бізнес-спонсорів. Попри бажання багатьох компаній допомогти нужденним, вони вагаються надавати допо­могу через брак знань про діяльність громадських ор­ганізацій. САР зробив добірку програм ГО, гідних уваги компаній, які зацікавлені у сприянні суспільним перетво­ренням.

САР утворив грантовий фонд у розмірі до 5 тисяч доларів США, що долучається до відповідного внеску корпоративного спонсора. Гроші корпоративного спон­сора потрапляють безпосередньо до організації після чого САР робить рівноцінний фінансовий внесок, до того ж надаючи організації тренінгову підтримку, здійснюючи індивідуальний моніторинг її діяльності через візити на місця та систему наративної та фінансової звітності.

СПІЛЬНІ ПРОЕКТИ 3 ДЕРЖАВНИМИ УСТАНОВАМИ

САР започаткував спеціальний фонд для поглиб­лення взаємодій між ГО й державними структурами, а також для забезпечення ширшої місцевої підтримки ГО. Ця програма покликана зміцнити вже діючу систему зв’язків між численними місцевими державними струк­турами та ГО. Відповідно до внеску державної структури у межах 5 тисяч доларів США, САР надає з свого боку рівноцінний грант.

ГРАНТ-ПОЗИКА

САР виявив багато українських ГО, що вже почали пошук способів для започаткування власного малого бізнесу або вже розпочали бізнес-діяльність. Для таких ГО САР пропонує гранти-позики. Цей вид грантів пла­нується як джерело для розвитку бізнесу ГО. Макси­мальний розмір гранту — 5 тисяч доларів США.

Щоб отримати заявки на грант САР, звертайтеся, будь ласка, до нашого представництва в Києві.

Київ, 252133, бульвар Лесі Українки, 34, кімнати 505 та 508.

Телефон: (044) 461-98-12, Факс: (044) 295-53-14, ел.пошта сар@counterрагt/.оrg.uа

Контактні особи: Зоя Мішалова, Ірина Яра.

Заявки на грант приймаються до 15 вересня 1999 року. Для реєстрації та розгляду проекту необхідно надати по 5 копій англійського та ук­раїнського (бажано)/російського варіантів проек­тів. Заповнені форми просимо надсилати поштою або приносити до офісу Каунтерпарт. Заявки надіслані факсом або електронною поштою, не розглядатимуться. У разі невиконання перелічених вище вимог проект не реєструватиметься та не розглядатиметься.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль