пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
29.12.1999 | М.Коробко, м.Кривий Ріг
Вибори

ЯК КРИВОРІЗЬКА ВЛАДА ОРГАНІЗУЄ «ДЕМОКРАТІЮ»

   

Вранці 10 листопада на виборчу дільницю N25 31-го виборчого округу завітав співробітник Тернiвського райвідділу внутрішніх справ м. Кривого Рогу. Він зажа-дав від Голови дільничної виборчої комісії Миколи Коробка списки виборців, які не брали участі в голо-суваннi під час першого туру. Як з’ясувалося, мiлi-цейська служба взяла на себе місію iз забезпечення явки виборців на голосування у другому турі. Аналогічні вимоги були поставлені перед усіма Головами дільнич-них комісій, принаймні 31 округу.

Всупереч Закону «Про вибори Президента України» влада втручається в роботу комісій. Голова Тернiвської районної Ради Станiслав Стриженко намагався скликати засідання виборчої комісії дільниці N25 без відома Голови комісії. Під виглядом засідання самодіяльної громадської ради за участю заступника Голови райради у Тернiвському райвиконкомі від Голів дільничних комісій вимагали звітів про стан підготовки до голосування.

Відділ охорони здоров’я Криворiзького мiськви-конкому розіслав у лікарні формуляри на дві сторінки. Головні лікарі пiд суворі попередження зобов’язані дати в них інформацію — який відсоток голосів за кого буде віддано в цих закладах.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль