пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200007
27.12.2000 | Інформацію надав С.Бобок

Торік у запорізькій області ухилилося від служби в збройних силах 739 осіб призовного віку

   

Торік військовими комісаріатами Запорізької області було направлено 3900 осіб призовного віку для проходження строкової військової служби в Збройних Силах України. Водночас 739 юнаків ухилилися від виконання конституційного обов’язку, наголосив у вівторок на нараді щодо підсумків проведення призову на строкову військову службу в Запорізькій області у 1999 році обласний військовий комісар генерал-майор Євген Горбильов.

За його словами, з 13970 юнаків, які¦ підлягали торік призову на строкову військову службу, 965 не мають закінченої середньої освіти, що в три рази перевищує показники 1994 р.

Як передає кореспондент агентства УНІАН, коментуючи кількість осіб, які¦ ухилилися від призову, прокурор Запорізької обласної прокуратури Петро Зубков наголосив, що в цьому, насамперед, винні¦ призовні¦ комісії, які¦ своєчасно не ¦інформували органи МВС та прокуратури щодо пошуку осіб, які¦ ухиляються від призову.

За його словами щодо 739 осіб, то до органів прокуратури торік надійшли матеріали лише на 15 призовників, чотирьох з яких було притягнуто до кримінальної відповідальності.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль