пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
27.12.2000
Оголошення

Інститут проблем законодавства ім. Ярослава Мудрого, Міжнародний фонд «Відродження» презентують проект «Відкритість законодавчої влади»

   

27 червня о 16.00 у приміщенні Міжна-родного фонду «Відродження» (МФВ) відбудеться презентація Інтернет-проекту Інституту проб-лем законодавства ім. Ярослава Мудрого «Відкритість законодавчої влади» («Законо-проекти Верховної Ради»), підтриманого МФВ 1999 року за програмою «Громадський правозахист». Нині в Інтернеті функціонує wеb-сайт: www.legality.kiev.ua, який забезпечує доступ до бази даних, що містить понад 600 законопроектів та коментарі до них. Окрім юридичного та економічного аналізу в базі зазначено місце конкретного проекту в межах законодавчого поля України, основний зміст та можливі позитивні чи негативні наслідки в разі його прийняття.

База даних має такі розділи:

!. «Новини»: містить актуальні законопроекти, оновлюється щоденно в період проведення пленарних засідань ВР.

2. «Тематичний»: дає можливість переглянути законопроекти за конкретною тематикою, скажімо, «Проект бюджету 2000 року», «Державне управління та місцеве самоврядування», «Приватизація», «Оподат- кування», «Соціальний захист», «Громадянин і держава».

3. «База даних законопроектів ВР та коментарі до них»: дозволяє переглянути всі законопроекти та коментарі до них.

Для забезпечення прозорості й відкритос-ті процесу законотворення усі відвідувачі Інтернет-сторінки матимуть змогу висловити свої думки та пропозиції щодо будь-якого за-конопроекту або коментарю експертів Інсти-туту, проголосувати по законопроекту тощо. Найвагоміші зауваження будуть направля-тися авторам проекту та поширюватися серед депутатів Верховної Ради.

Повна реалізація цього проекту, який є першим не лише в СНД, а й у країнах Східної та Центральної Європи, сприятиме як станов-ленню демократії в Україні, так і позитивно впливатиме на законодавче середовище в на-шій державі.

Інститут підтримує зв’язок з недержавними організаціями, розміщує свої дослідження на web-сайтах інших організацій, зокрема Центру політичних та інформаційних технологій «Демократія і розвиток» (www.cdd.kiev.ua), Координаційно-інформаційного центру комерційного права України (www.aba.kiev.ua). Шукаємо партнерів та потенційних донорів.

За додатковою інформацією звертатись за адресою:

01021, м. Київ, вул. Інститутська 24/7 офіс №1,

Тел/факс: (380-44) 253-66-11 Електронна адреса: іlі@іlі.kіеv.uа, www.legality. kiеv. Uа

Заявка на участь в тренінгу Альянсу Каунтерпарт «Місцеві консультанти неприбуткових організацій в Україні»1. Інформація про особу:Прізвище___Ім’я___Місце і дата народження___2. Професійна діяльність:Професія___Освіта (назва закладу і рік закінчення ___Організація ___Посада___Основні обов’язки___3. Службова адреса:Вулиця або абонентська скринька ___Поштовий код і місто___Телефон ___Факс___Електронна пошта___Homepage___4. Приватна адреса:Вулиця або абонентська скринька ___Поштовий код і місто___Телефон ___Факс ___Електронна пошта___Homepage___5. Володіння мовами:
Українська___ Англійська___Російська ___Інші___6. Публікації:Статті ___Презентації на заходах ___Презентації у ЗМІ ___Інші ___7. Громадська діяльність:Нагороди, відзнаки ___Професійна діяльність___Членство в інших НПО___Партнерські організації ___Інше___8. Професійна діяльність за останні два роки:Організація ___Посада ___Проекти, у яких брали участь___Види послуг для НПО ___Рівень (місцевий, національний, міжнародний)___Сфери інтересів і послуги, які Ви надаєте неприбутковим організаціям (вибрати ключові слова):консультаціїекспертні оцінки і висновкидослідженняосвіта персоналуосвіта добровольцівіншенаписання та управління проектамимоніторинг та оцінка проектівстратегічне плануванняуправління НПОзв’язки з громадськістюпредставлення і захист інтересів НПОрозв’язання конфліктів всередині НПОбухгалтерський облік та аудитуправління фінансами НПОоподаткуваннязалучення фінансових ресурсівзалучення нефінансових ресурсіврозвиток соціального підприємництваінше10. Послуги, які плануєте надавати неприбутковим організаціям (обрати ключові слова):протягом наступного року ___протягом наступних пяти років ___регіон ___можливі партнери ___11. Рекомендації не менше двох організацій/фахівців (можуть подаватися окремо):Контактна інформація ___12. Заявку на участь у тренінгу одержав/ла від:Контактна інформація ___ДатаПідпис

Каунтерпарт Альянс застерігає право перевіряти надану в заявці інформацію і посилатися на неї у своїх публікаціях.

Як передавати анкети?

Заповнену анкету можна надіслати поштою або принести лист із поміткою «Тренінг місцевих консультантів НПО. Для Олександра Винникова» до Альянсу Каунтерпарт за адресою: Бульвар Лесі Українки 34, офіс 505, 01133, Київ, Україна. Заповнені анкети можна також надсилати до зазначеного часу електронною поштою на адресу: [email protected]до 17.00 28 липня 2000 року.

По результатам розгляду заявок експертною комісією до 10 серпня буде відібрано 12 осіб, які одержать запрошення на тренінг разом із додатковою інформацією.

Якщо Ваша заявка не буде відібрана для участі у першому тренінгу, це не обмежує Вашу подальшу участь у тренінгах для місцевих консультантів. Інформація про подальші тренінги буде надана додатково.

З питань, пов’язаних із заповненням анкети, можна звертатися за вказаною електронною поштою, а також за телефоном (38044) 461.98.12 або факсом (38044) 295.53.14 до радника Альянсу Каунтерпарт з юридичних питань Олександра Винникова.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль