пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200029
27.12.2000

Відгук на „Звернення до громадян“ Василя Лісового і Юрія Бадзьо, надрукованого у числі 25 „ПЛ“

   

Основним постулатом демократичного суспільства є взаємоповага особистості та держави.

Миколаївська обласна організація Всеукраїнського Комітету оборони прав людини як правозахисна громадська організація не може залишатися осторонь щодо арешту О.Тимошенка та В.Фальковича.

У державі, яка прагне стати правовою, повинні не тільки декларуватися, а й дотримуватися правові норми, зокрема, „презумпція невинуватості“. Презумпція захищає не тільки особистість, а й державну владу: створює умови для всебічного та активного розгляду справи.

Обвинувальна кампанія у „незалежних“ мас-медіа до вироку суду підтверджує, що арешт О.Тимошенка та В.Фальковича — справа політична, і спрямована вона, насамперед, проти віце-прем’єра Юлії Тимошенко, яка послідовно, розумно діє і навела хоч якийсь порядок у паливно-енергетичному комплексі держави.

Діяльність посадових осіб, згідно вимог прозорої політики, повинна оцінюватися об’єктивно, без зайвих емоцій, за результатами їх професійної діяльності, а не уподобань окремих впливових осіб. Це є гарантом поваги до влади, держави і ЗМІ, і, як наслідок, розбудови громадянського суспільства.

Панове журналісти, схаменіться! Майте мужність, а розуму у Вас вистачить для об’єктивної оцінки ситуації. Чи Вам не до вподоби занадто повільне зростання цін, незначна інфляція, своєчасна виплата пенсій і заробітної плати, поява, хай маленької, але реальної перспективи і т. ін.? Не вірю. Давайте разом виборювати правову демократичну державу, а із злочинністю боротися законними методами.

Станіслав Марченко, голова Миколаївської обласної організації Всеукраїнського Комітету оборони прав людини,

16 жовтня 2000 року

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль