пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200035
27.12.2000

У Миколаєві побито обласного лідера Соцпартії Ігоря Малишенка

   

12 грудня у Миколаєві біля власного будинку було жорстоко побито першого секретаря обласного комітету Соцпартії Ігоря Малишенка. Партійці відповіли на це заявою протесту.

Постраждалого було госпіталізовано зі струсом головного мозку.

У поширеній серед регіональних засобів масової інформації заяві Миколаївської обласної організації Соціалістичної партії України говориться про те, що „немає жодних сумнівів, — цей політичний та бандитський акт було скоєно з метою залякування“.

Соціалісти Миколаївської області заявили, що побиття їх регіонального лідера Ігоря Малишенка було організовано послідовниками тих, хто проводить брудну кампанію проти народного депутата України Олександра Мороза.

На їхню думку, це стало реакцією на поширення у Миколаєві матеріалів про причетність Президента України і його найближчого оточення до зникнення головного редактора Інтернет-газети „Українська правда“ Георгія Гонгадзе.

У поширеній заяві наголошено, що „подібними діями у Миколаєві грубо порушуються права людини“.

Дотепер невідомо чи робить щось міліція для пошуку та покарання нападників.

Факт побиття в інтерв’ю нашому кореспонденту засудив Юрій Віденко — Голова крайової організації Народного Руху України. На його думку: „останні події є показником існування в регіоні безкарного бандитизму. Активісти НРУ теж досить часто потрапляли під руку невідомих безкарних зловмисників“.

Прес-центр „Південь“
Передав Ігор Столяров

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль