увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 30.09.2016 13:01
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingПрава людини на південному сході України

Події, факти, долі...

ПРАВОЗАХИСНИКИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ САЙТ, НА ЯКОМУ МОЖНА ПОВІДОМЛЯТИ ПРО ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ НА ДОНБАСІ

04.07.16 | Аліна Боднар | jfp.org.ua

У п’ятницю, 1 липня, в Українському кризовому медіа-центрі відбулася презентація веб-сайту Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі». Під час зустрічі на запитання журналістів відповідали правозахисники, які вже два роки документують порушення прав людини, скоєні під час конфлікту на сході України.

Всі організації допомоги переселенцям в Україні – на одній мапі

03.06.16 | медіа група ХПГ

Всі організації допомоги переселенцям в Україні - на одній мапі. Тепер Ви можете шукати потрібну Вам допомогу в будь-якому куточку України через інтерактивну мапу. Сайт пропонує найповніший список громадських організацій і об’єднань, державних установ в форматі онлайн-мапи, а також новини та корисні інструкції для людей зі сходу та Криму.

Кошти бюджетів окупованих міст направили до Донецького і Луганського обласного бюджету

02.06.16 | медіа група ХПГ

На рахунку окупованих міст в Казначействі України продовжують надходити гроші. Верховна Рада внесла зміни до Бюджетного кодексу України, перенаправивши кошти окупованих територій Луганської та Донецької областей до обласних бюджетів.

Аналітика

Выборы в условиях войны

01.07.16 | Юрий Асеев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В 114 избирательном округе 17 июля 2016 года состоятся промежуточные выборы народного депутата ВР Украины. Так как избирательный округ находится на территориях, входящих в зону проведения АТО, мы не могли не обратить внимание именно на выборы в 114 округе. И конечно же – в разрезе соблюдения прав граждан на этих территориях…

Хто винний?

Чи будуть західні країни реально допомагати Україні?

09.06.16 | Інна Сухорукова

Міркування щодо "відмороженої" позиції західних партнерів України

Погляд монітора

Станиця Луганська. Життя поза межею миру

09.06.16 | Яна Смелянська

Монітори та юристи Харківської правозахисної групи практично щотижня відвідують населені пункти зони проведення АТО, які максимально близько розташовані до лінії розмежування. Мета таких поїздок одна - моніторинг дотримання прав людини на територіях «сірої зони», а також надання юридичної допомоги мешканцям міст, сел та селищ, які опинилися за межею мирного життя.
5 і 6 червня наша група побувала в Станиці Луганській. Два робочих дня нашим моніторам вистачило для того, щоб зрозуміти і усвідомити, наскільки кошмарна і цинічна ЦЯ війна.

Літо, що скінчиться (не)скоро

08.06.16 | Яра Скрипник

Вражень від поїздки залишилося набагато більше, ніж могло б вмістити в себе два дні. Місто Золоте належить до Попаснянського району (Донецька область), однак до окупації фактично було частиною міста Первомайськ Луганської області. Війна поділила місто на дві частини – Золоте-1 залишилось на українській території, а у декількох кілометрах Золоте-5 – вже зайняте сепаратистами. «Ополченцями» - роблять уточнення деякі місцеві мешканці, переважно похилого віку. Як же інакше їх називати, якщо переважна більшість ефіру теле- та радіомовлення у місті – виключно російською, студії, скоріш за все, знаходяться або у Росії, або взагалі на окупованій території.