MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Притягнуті до відповідальності шість спамерів

04.12.2002   
Американська Федеральна торгова комісія в середу заявила про подачу позову до суду на шістьох жителів США, що обвинувачуються в розсиланні спаму. Обвинувачені, за твердженням FTC, займалися масовими розсиланнями електронних повідомлень із пропозицією взяти участь у незаконних онлайнових фінансових „пірамідах“. Спамери також займалися шахрайством із кредитами і поширювали програми для фільтрації спаму, які, насправді, ще більше заповнювали поштові скриньки користувачів непрошеними повідомленнями.

Судові позови проти спамерів стали частиною програми Федеральної торгової комісії з боротьби проти незаконних поштових розсилань. У рамках цієї програми FTC вже ініціювала кілька судових розглядів у різних регіонах США. У цій країні поки немає федеральних законів, що забороняють масове розсилання електронних повідомлень без дозволу одержувачів, і Федеральна Комісія використовує для боротьби зі спамерами існуючі нормативні акти, що забороняють нечесні методи ведення бізнесу.

Відповідно до вимог FTC, спамери повинні припинити незаконну діяльність, інакше їм загрожує великий штраф. Комісія відправила попередження 100 громадянам країни, що також займаються розсиланням спаму або організацією нелегальних фінансових пірамід. Незважаючи на те, що в США немає федерального закону про боротьбу зі спамом, аналогічні законодавчі акти прийняті вже у 26 штатах. Закон, що діє на всій території США, поки не вдається прийняти через активний опір легальних маркетингових компаній, що займаються розсиланням комерційних повідомлень.

Джерело: compulenta.ru

 Поділитися