MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

За час російської окупації у Криму були зафіксовані 24 випадки переслідування дітейПаспортизація по-російськи: під загрозою втрати майна і депортаціїВ Росії засудили чотирьох кримськотатарських активістів: разом вони отримали 53 роки ув’язнення Верховний Суд звільнив чоловіка, який відмовився від військової служби через релігійні переконанняСправа Кирила Тлявова, кагарлицькі ґвалтівники, ‘націоналізація’ Меджлісу — підсумки тижняЗвільнення з військової служби у воєнний час — місія неможлива?Двом українським підліткам загрожує до 20 років ув’язнення у РФУ ПАРЄ закликали Росію звільнити українського правозахисника Максима Буткевича16 років ‘за шпигунство’: у Тулі засудили українця Андрія Петкевича‘Підійняв автомат і почав по мені стріляти’Парламентська асамблея НАТО визнала злочини РФ проти України геноцидом і засудила рашизмОкупанти використовують дітей та АЕС як щит від українського контрнаступу — підсумки тижняДев’ять тисяч скарг на суддів: коли запрацює Служба дисциплінарних інспекторів при Вищій раді правосуддя?У 2022 році у світі стратили 883 людини за рішенням суду — Amnesty InternationalПіклуємось про себе: Час на переживанняНічні атаки, Пулітцерівська премія, реєстр завданих Росією збитків — підсумки тижняЧерез повномасштабне вторгнення РФ постраждали понад 1000 об’єктів культурної інфраструктуриОбстріл евакуаційних екіпажів та загибель саперів ДСНС — підсумки тижняКолишнього керівника охорони Януковича підозрюють у пособництві РФРакети, що вбивають весну, — підсумки тижня

"Никопольские Известия" вибороли право друкуватися під час виборів через суд

18.12.2002   
Не зважаючи на намагання Дніпропетровської облдержадміністрації прикрити газету, яка виходить накладом 12 тисяч примірників, суд вирішив призупинити рішення директора друкарні щодо відмови у друк газет.

Нагадаємо, що друкарня, засновником якої є облрада Дніпропетровської області, відмовила газеті "Никопольские Известия" в друкарських послугах на період з 1 січня по 1 травня, обґрунтовуючи своє рішення необхідністю проведення капітального ремонту. Суддя Наталя Троян ухвалила 25 грудня рішення: призупинити дію розпорядження директора друкарні щодо відмови у друку газеті.

Директор кооперативу "Канал-5" — медіа-холдінгу, який видає "Никопольские Известия" — Костянтин Лященко повідомив ІМІ, що інтереси друкарні в суді представляла Дніпропетровська асоціація адвокатів, причому на засідання суду їх представники приїхали за 120 кілометрів на машині облради (номер 3024 ДНА). "Це красномовний факт", сказав п. Лященко.

Газета "Никопольские Известия" має найбільший тираж в місті — близько 12 тисяч примірників. На її шпальтах, як і на іншому суб’єкті холдінгу телеканалі "Канал-5", неодноразово з’являлися інтерв’ю з опозиційними політиками. "Канал-5" позивається із Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення стосовно отримання ліцензії на мовлення.

Інститут масової інформації, http://imi.com.ua  

 Поділитися