MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

В Запоріжжі є загроза закриття телеканалу.

18.12.2002   
На грані закриття опинився один з найвідоміших та найулюбленіших телеканалів Запорізького регіону — ТБ "Хортиця".
Зараз на грані закриття опинився один з найвідоміших та найулюбленіших телеканалів Запорізького регіону — ТБ "Хортиця". За попередньою інформацією канал опинився на межі закриття, бо вже більше року він нібито транслюється без ліцензії, однак керівництво телеканалу вважає, що телеканал став жертвою політичних ігор міської влади. Директор телеканалу О.Мухін вважає закриття ТБ "Хортиця": "ударом по свободі слова". На його думку, "відсутність ліцензії — це лише привід, щоб убрати телеканал, що не догодив міській владі."

Керівництво ТБ "Хортиця" й зараз вважає, що телеканал не винен в тому, що в нього немає ліцензії на транслювання. Справа в тому, що стара ліцензія в них закінчилась ще в 2000 році, а щоб отримати нову, вони повинні були взяти участь у конкурсі на право користування частотою, але за весь цей час Нацрада з питань телебачення та радіомовлення так і не оголосила конкурс на цю частоту. На всі звернення "Хортиці" до Нацради вони отримували відповідь, що "Хортиця" не винна в ситуації, що склалася.

 Поділитися