MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Суд змусив газету “Столичні новини” заплатити МАУП майже 3 мільйони гривень компенсації

05.12.2003   

Майже 3 мільйони гривень за образу честі, гідності та ділової репутації має сплатити дочірнє підприємство “Столичні новини” Міжрегіональній академії управління персоналом. Таке рішення 5 травня ухвалив Печерський суд міста Києва. Відповідачі відразу подали апеляцію на рішення суду і сплачувати компенсацію не збираються.

Претензії до “Столичних новини” висунули одразу кілька позивачів. Це Міжрегіональна Академія управління персоналом, Міжнародна Кадрова Академія, їх керівник Георгій Щокін та головний редактор журналу “Персонал” Ігор Слісаренко. Вони вимагали надрукувати у газетах холдингу спростування усіх раніше поширених матеріалів, які паплюжать честь, гідність та ділову репутацію. Чим образили позивачів, розповідає головний редактор журналу “Персонал” Ігор Слісаренко:

“Серією публікацій, які друкувались протягом минулого року, публікацій через, які ми і подали до суду. Це надумані звинувачення в образливій, і як встановив суд, в цинічній формі, і з злим наміром. Відповідачі цілком усвідомлювали, що діють протиправно”.

Печерський суд Києва за завдані збитки наказав сплатити майже 3 мільйони гривень компенсації.

Президент холдингу “Столичні Новини” Вадим Рабинович впевнений, що суд до нього має упереджене ставлення:

“Ми в Печерський суд за останній рік звертались 72 рази і 72 рази ми програли суди. Найлояльніше слово, яке я можу підібрати – це “підпирання закону”. Ми багато просто пишемо про цей суд, напевно ми їм не дуже подобаємось, але вони знущаються над законом. Далі ми будемо дивитись. Якщо пан Щокін думає, що рішення Печерського суду відбілить його або врятує, то я думаю, що він помиляється”.

В Печерському суді Києва на закиди щодо своєї діяльності відреагували так:

“Коментування рішень суду не відноситься до компетенції суду. Він назвав суддю яка слухала справу? Будь ласка! Звертайтесь в прийомний час – в середу з 15 до 18, в п’ятницю – з 8 до 11 ранку”.

Президент холдингу “Столичні Новини” Вадим Рабинович в інтерв’ю Громадському радіо розповів, що його юристи вже подали апеляцію на рішення печерського суду. Він переконаний, що вищі інстанції скасують попередню ухвалу. До нових слухань готується і керівництво МАУП. Однак воно вже вирішило, що коли відсудить гроші, то передасть благодійним організаціям і закладам, що опікуються дітьми-сиротами.

Інститут масової інформації, http://imi.org.ua/
 Поділитися