MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подання прокуратури на недотримання міським головою Сєвєродонецька В. Грицишиним законодавства України

10.12.2003   
Євген Байрамов, „Політична Україна“
Міський бюджет досі не опублікований - саме тому Луганське відділення КВУ звернулося до прокуратури.

Прийняття Сєвєродонецькою міською радою бюджету для жителів міста було таємницею за сімома печатками з 24 січня 2003 р., коли бюджет був прийнятий, й до нинішнього часу він неопублікований.

27 лютого Луганським обласним відділення КВУ був спрямований лист на ім’я прокурора міста В. Глаговського, у якому підкреслювалося, що „для ЛОВ ВГО КВУ як громадської організації, місією якої є просування демократичних цінностей в Україні, подібні непрозорі для громадськості дії органа місцевого самоврядування неприйнятні“.

За підсумками проведеної перевірки, на ім’я Сєвєродонецького міського голови В. Грицишина прокуратурою міста внесено подання про усунення порушень п.5 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“. Тобто сєвєродончане мають надію побачити „таємни-
цю“ Сєвєродонецької міської ради у місячний строк, якщо міським головою В. Грицишиним будуть вжиті відповідні заходи до усунення порушень законодавства України.

 Поділитися