MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Судова-правова реформа в Україні через призму Європейської Конвенції з прав людини.

14.12.2003   
Олег Фецяк, с.Опака Львівської обл.
У м.Львові Регіональним громадським Фондом прав людини "Право і Демократія" за підтримки "Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні був проведений семінар на тему: "Моніторинг впровадження ст.6 Європейської конвенції", який є реалізацією проекту з такою ж назвою, спрямованого на покращення діяльності судів в ході проведення судово-правової реформи
Про судово-правову реформу в Україні говориться останнім часом чимало – не тільки в зв’язку з відповідними змінами чи необхідністю відповідних змін у законодавстві, а й через значне незадоволення в українському суспільстві теперішнім рівнем діяльності судової системи. Але якраз важливо в цьому контексті почути думку, як говорять, з середини, від самих суддів та працівників судів.

Нещодавно, наприкінці липня цього року в м.Львові Регіональним громадським Фондом прав людини "Право і Демократія" за підтримки "Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні був проведений семінар на тему: "Моніторинг впровадження ст.6 Європейської конвенції", який є реалізацією проекту з такою ж назвою, спрямованого на покращення діяльності судів в ході проведення судово-правової реформи. Якраз учасники цього семінару, а вони були не тільки з Львівщини, а й з Чернігова, Севастополя, повинні будуть з’ясувати за допомогою спеціально підготовлених анкет ставлення суддів, працівників судів, адвокатів до теперішнього становища і необхідних змін судової системи України. Організатори семінару розповіли, що в ході реалізації цього проекту з Фондом "Право і демократія" співпрацюватимуть інші українські правозахисні організації, зокрема Харківська правозахисна група.

Перші результати проекту мають бути оприлюднені для широкої громадськості у середині вересня 2003 року.

Сподіваюсь, що про все це, як і про подальшу долю проекту "Моніторинг впровадження ст.6 Європейської конвенції", Ви, шановні читачі, будете мати змогу прочитати на сторінках бюлетеню "Права людини".
 Поділитися