MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Розпочав роботу Центр "Швидка правова допомога затриманим" (прес-реліз).

14.12.2003   
Олександр Підгорний, м. Чернігів
Мета діяльності Центру - запобігання порушень прав людини та відновлення цих прав для осіб, затриманих працівниками правоохоронних органів, у перші 72 години утримання, шляхом надання цілодобової безкоштовної правової та іншої необхідної допомоги.

З 1 жовтня 2003 року в Чернігові розпочав свою роботу Центр “Швидка правова допомога затриманим”, який реалізується громадською організацією Центр Соціального добробуту “Доброчин” за сприяння управління МВС України в Чернігівській області та за фінансової підтримки міжнародного фонду “Відродження”.

Мета діяльності Центру – запобігання порушень прав людини та відновлення цих прав для осіб, затриманих працівниками правоохоронних органів, у перші 72 години утримання, шляхом надання цілодобової безкоштовної правової та іншої необхідної допомоги: послуг юриста, консультацій та роз’яснень з правових і процесуальних питань, медіації, психологічної допомоги затриманому та його родині.

В ході реалізації проекту передбачається проведення 2 навчальних семінарів для працівників правоохоронних органів та суддів з метою підвищення рівня їх правової освіти.

Центр працює цілодобово. До чергового можна звернутися за телефонами 4-34-56,8-050-330-14-06.

e-mail: [email protected]

 Поділитися