MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Дніпропетровська обласна організація Руху почне судитися із дніпропетровським виданням "Популярная газета LUXE"

06.04.2004   

Дніпропетровська обласна організація Руху почне судитися із дніпропетровським виданням "Популярная газета LUXE". Про це говориться в офіційному повідомленні Руху для засобів масової інформації. Зокрема в повідомленні відмічається, що в номері “Популярной газеты LUXE” від 3.09.03р. міститься черговий відвертий наклеп на Народний Рух та обласне представництво блоку "Наша Україна". На думку рухівців, не відповідає дійсності інформація, що лідер обласного Руху "Сиченко не наважився зробити заяву про створення обласного блоку "Наша Україна" партіями НРУ, КУН, МПУ, ЛПУ в присутності сотень активістів "Нашої України". З іншого боку партійці відмічають, що 24 серпня на мітингу біля пам’ятника Т.Г. Шевченку голова Руху Віктор Сиченко проголосив про створення обласного блоку.

Також в повідомленні для ЗМІ говориться, що останнім часом у місцевій пресі поширюються неправдиві факти у зв’язку з утворенням блоку “Наша Україна” на Дніпропетровщині. Ця інформація, на думку рухівців, спеціально ініційована лідером міської організації ПРП Андрієм Денисенком та лідером місцевої УНП Іваном Шуликом, з метою розколоти блок.

Нагадаємо, що в області наприкінці серпня майже одночасно було створено два обласних блоки “Наша Україна”, один за ініціативи лідера УНП Івана Шулика, а інший – лідера НРУ Віктора Сиченка.

При чому незважаючи на заяви обох лідерів обласних штабів “Наша Україна”, “розбірки” між ними продовжуються

(Політична Україна 03.09.2003)

 Поділитися