MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу Юлії Тимошенко у справі за її позовом до Національної телекомпанії та телепрограми "Казна держави".

06.04.2004   

Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу Юлії Тимошенко у справі за її позовом до Національної телекомпанії та телепрограми "Казна держави".

Раніше Юлія Тимошенко зверталася до Шевченківського місцевого суду Києва з позовом про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди в розмірі 5 мільйонів гривень до НТКУ та програми "Казна держави", в якому просила спростувати недостовірні відомості про неї, які вийшли в ефір на телеканалі УТ-1.

Судовими рішеннями Шевченківського місцевого та Апеляційного суду міста Києва позов Юлії Тимошенко був залишений без задоволення.

18 вересня Верховний Суд України визнав ці рішення незаконними, і такими, що постановлені з порушенням норм матеріального та процесуального права України. Рішення скасовані, а справу надіслано на новий розгляд.

Партія "Батьківщина" повідомляє, що за рішенням Верховного Суду НТКУ та програмі "Казна держави" доведеться "постати перед судом та понести відповідальність за розповсюдження щодо Юлії Тимошенко неправдивої інформації і відшкодувати завдану їй моральну шкоду".

"Батьківщина" називає програму "Казна держави" офіційним "рупором" Державної податкової адміністрації України та "засобом інформаційної війни проти української опозиції".

(Українська правда 22.09.2003)

 Поділитися