MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Інтернет-видання «Обком» подало в Шевченківський суд м. Києва позовну заяву до інформаційно-видавничої групи «Телеграф»

06.04.2004   

21-10-2003 Інтернет-видання «Обком» подало в Шевченківський суд м. Києва позовну заяву до інформаційно-видавничої групи «Телеграф». Журналісти «Обкому» вимагають спростування інформації матеріалу інтернет-газети «Версії» під назвою «Кукловод Тодійчук» від 06.10.2003.

«Просимо зобов’язати протягом 10 днів Василя Тура і ЗАТ «Інформаційно-видавнича група «ТелеграфЪ», на сторінках Інтернет-ресурсу «Версії», що видається ним, опублікувати спростування вищенаведеної недостовірної інформації і… публічно вибачитися перед журналістами Інтернет-ресурсу «Обком». Це спростування має бути опубліковане як головний матеріал на тому ж самому місці, де була розміщена і стаття «Кукловод Тодійчук», говориться в позовній заяві.

„У вказаній статті по відношенню до Інтернет-видання "Обком" були використані відверто неправдиві й наклепницькі твердження” – вважають „обкомівці”. Зокрема у вказаному матеріалі „Обком” звинувачувався у публікації статей замовного характеру  в стилі чорного піару.

„Ми будемо реагувати й розбиратися в цій справі після одержання позовної заяви. Якщо є наша провина – будемо домовлятися, якщо немає – будемо відстоювати свою правоту”, - зазначили ІМІ у редакції „Версій”. Дата першого судового засідання  наразі невідома.

(Моніторинг Інституту масової інформації)

 Поділитися