MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

До судових позовів проти “Львівської газети” додались три нові

06.04.2004   

65% відвідувачів сайту Інституту масової інформації вважають, що ситуація, яка склалась із “Львівською газетою” свідчить про прихований тиск з боку СДПУ (о). На думку 23% опитаних - це помста регіональної влади за критичне до неї ставлення. 7% пов’язують скандал із помилками самої газети під час сплати податків. Ще 5% - називають це конфліктом персоналій.

Між тим після зміни голови Львівської ДПА конфлікт між виданням та податковою загострився ще більше. До попередніх судових позовів додались три нові, “подібні один на одний, ніби зроблені під копірку”, стверджують у газеті. З новим головою Львівської податкової “Львівська газета” також судиться із минулого року і шанси на покращення стосунків з ним оцінює, як дуже низькі. В редакції відзначають, що найближчим часом конфлікт між ЛДПА та виданням навряд чи вичерпається. Не в останню чергу це пов’язано із тим, що Сергій Медведчук, хоч і перебрався до Києва, але все одно продовжує "вручну" керувати львівською податковою, каже представник газети Олесь Старовойт. На його думку те, що відбувається у Львові – це навіть не тиск з боку СДПУ(о), чи податкової, це просто намагання контролювати регіон.

(Новини ЗМІдусіль, 2004-02-12, ІМІ, 11.02.2004)

 Поділитися