MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Радіо "Свобода" в Україні знову, як у радянські часи, можна буде чути лише на коротких хвилях.

09.04.2004   
Черговий наступ влади на незалежний засіб масової інформації - цього разу це радіостанція, яку слухали по всій Україні.

Слухачі радіо “Свобода” з 17 лютого не зможуть слухати радіо “Свобода” на FM–хвилях. Таке рішення ухвалило нове керівництво телерадіоорганізації “Довіра”, генеральним продюсером якого нещодавно став Сергій Кичигін. “Програми радіо “Свобода” у нинішньому вигляді не вписуються у нову концепцію, вони потребують переформатування. На час, поки цей період триватиме, ми змушені виключити програми радіо “Свобода” з сітки мовлення”, – повідомляється в офіційному листі керівництву Української служби радіо “Свобода”. (Йдеться про нову концепцію телерадіоорганізації “Довіра”, яку розробив Сергій Кичигін).

Президент корпорації Вільна Європа – радіо Свобода Томас Дайн гостро скритикував рішення нового керівництва телерадіоорганізації “Довіра” про вилучення з мережі “Довіри” з 17 лютого передач української служби радіо “Свобода”

Нагадаємо, що радіо “Свобода” надає свої програми на хвилях радіо “Довіра” протягом останніх п’яти років.

За словами Дайна, “це політичний крок проти демократії, проти свободи слова і свободи преси. Це крок проти радіо “Свобода”, який вкотре демонструє, що політичне керівництво України не спроможне жити у відкритому суспільстві і змушене “контролювати” медія, як це було в добрі старі часи Радянського Союзу”, – заявив президент корпорації радіо Вільна Європа – радіо Свобода Томас Дайн.

За словами директора відділу маркетінгу і розміщення програм Бюро закордонного мовлення Сполучених Штатів Америки Енвера Сафіра, Довіра свого часу підписала контракт з Бюро закордонного мовлення Сполучених Штатів Америки, а не з корпорацією Радіо “Вільна Європа” – Радіо “Свобода”. Згідно з умовами цієї угоди, Довіра зобов’язана попередити Бюро про рішення припинити мовлення української служби радіо “Свобода” за тридцять днів до запланованої дати розірвання контракту.

 Поділитися