MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Навчально-практичний семінар "Організація роботи діяльності спеціальних установ міліції з питань забезпечення охорони, конвоювання затриманих і взятих під варту осіб".

09.04.2004   
Семінар за участю правозахисників проведено в Житомирі.

31 січня в міському відділі міліції міста Житомира був проведений навчально-практичний семінар “Організація роботи діяльності спеціальних установ міліції з питань забезпечення охорони, конвоювання затриманих і взятих під варту осіб”. Слухачі – заступники начальників районних відділів міліції, начальники громадської безпеки, начальники ІТТ, старші інспектори ОГП та особовий склад МРВ Житомирської області. Семінар проводився під керівництвом заступника начальника УМВС в Житомирській області Марчевського Валерія Івановича.

Працівники міліції поглибили свої знання у знанні нормативно-правових баз вітчизняного і міжнародного законодавства. Зокрема з цікавістю було вислухано доповідь гостей: голову правління Житомирського обласного відділення “Міжнародного товариства прав людини – Українська секція” Бондаря Віктора Вікторовича та керівника Центру правової допомоги населенню “Громадський захисник прав людини” Фонду Регіональних Ініціатив (Київ) Аллу Петрівну Мукшименко, яка у своїй доповіді докладно розповіла про основні засади Уповноваженого по правам людини Верховної Ради України. Алла Петрівна відповіла на запитання, що стосуються повноважень та функцій Уповноваженого по правам людини, особливості Європейської Конвенції “Запобігання катуванням та жорстокому поводженню”.

Представники громадськості та охоронці правопорядку залишились взаємно задоволені спілкуванням. Приємно, що запрошення лекторів було ініційоване саме представниками міліції, що дає надію на продовження співпраці в спектрі захисту прав людини, тим більш що Житомирське обласне відділення “Міжнародного товариства прав людини” здійснює проект в області “Запобігання катувань та жорстокого поводження в Україні”, який здійснюється на всеукраїнському рівні Харківською правозахисною групою.

Наш інформ.

 Поділитися