MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Суддя столичного Оболонського суду Сергій Буравльов 2 березня вдруге відклав розгляд справи за позовом Александра Наймана до професора Василя Яременка на 1 квітня

15.04.2004    джерело: (“Свобода”, №9, 9-15 березня 2004 р.)
У центрі уваги суду — наукова творчість професора, пов’язана з дослідженням ролі єврейства і надруковані статті в про соціалістичній газеті “Сільські вісті”.

На відміну від Шевченківського суду, який вирішив закрити ліву газету, оболонська Феміда має розглянути заяву “про спростування відомостей, що не відповідають дійсності, принижують честь і гідність, та відшкодуванні моральної шкоди”, яку нібито завдали твори професора.

Судове засідання перенесено через хворобу останнього.

Після оголошення перерви адвокат відповідача, що назвався Капельниковим Веніаміном Лазаровичем, відмовився від будь-яких коментарів для преси, пославшись на те, що не має жодних повноважень виступати від імені професора. Натомість позивач Найман направо і наліво роздав купу інтерв’ю й вирізки з єврейських газет.

 Поділитися