MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Стаття може коштувати редакції газети «Любимый город» 2100 гривень

12.05.2004   
Олексій Свєтіков, м. Сєверодонецьк
Стаття, яка стала підставою для судового оскарження, містила інформацію про події минулого літа, коли внаслідок відмови швидкої допомоги виїхати на виклик до жінки, у якої стався серцевий напад, вона померла.

Суддя сєверодонецького місцевого суду О.Горба­тенко підтримав ствердження позивача – Сєверодонецької багатопрофільної лікарні – що смерть громадянки Ч. настала ще до того, як на станцію швидкої допомоги зателефонували з цього приводу вперше. І тому, мовляв, газета надрукувала неправдиві відомості, які має спростувати, сплатити позивачеві 2 тисячі моральної шкоди і 100 гривен судових витрат.

Редакція має намір оскаржити судове рішення в апеляційному порядку.

Стаття, яка стала підставою для судового оскарження, містила інформацію про події минулого літа, які дійсно мали місце. І це було доведено у суді. У 45-річної сєверодончанки Ч., що перебувала на території садового товариства, розташованого в кількох кілометрах за межами міста, стався серцевий напад, і вона втратила свідомість. Сусіди зателефонували на станцію швидкої допомоги, але … там відмовилися виїжджати. Послалися на наказ, що забороняє машинам швидкої допомоги їздити за територію міста. І порадили звернутися до станції швидкої допомоги селища Новоайдар, розташованого за 50 км від садівництва, яке належить майже виключно сєверодончанам. І знаходиться біля самого міста.

Дика історія, висвітлена газетою, призвела не до змін в організації надання медичної допомоги громадянам, і не до покарання винних. Бо сьогодні винною стала газета.

 Поділитися