MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Наклали арешт на квартиру редактора «Вечірнього Мукачевого», яка перебуває у державній власності

31.08.2004    джерело: (“Високий Замок”, м. Львів, №137, 02.08.2004 р.)
Омар Узарашвілі
Ухвалою Мукачівського міськрайсуду накладено арешт на квартиру головного редактора мукачівських газет “Старий Замок – Паланок” та “Вечірнє Мукачеве” Юрія Клованича Журналіст може опинитися на вулиці через судові позови “про захист честі і гідності” виконавця обов’язків міського голови Мукачевого Матвія Поповича та голови Державної судової адміністрації Закарпаття Василя Ковбаски. Цих двох чиновників роздратувала замітка “Нагороди за фальсифікацію?”, що була надрукована 2 липня в газеті “Вечірнє Мукачеве”. У замітці вказувалося, що Леонід Кучма “підписав Указ про нагородження головних діючих осіб мукачівської епопеї державними відзнаками». Свої моральні збитки чиновники оцінили по 10 тисяч гривень кожний і вимагають стягнути їх з Юрія Клованича.

19 липня суд виніс рішення, яким наклав арешт на рахунки та майно газет. Тепер черга дійшла і до квартири Юрія Клованича.

Коментуючи рішення закарпатської Феміди Інституту масової інформації, Юрій Клованич зазначив, що його газети відійшли і від влади, і від “Нашої України”, щоб зберегти власну незалежність. Саме тому , на його думку, влада намагається зробити все, щоб ці газети не виходили.

 Поділитися