MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Введення біометричних показників в паспорти в країнах ЄС

10.09.2004   

Європейська Комісія ухвалила проект Положення Ради, який з метою безпеки передбачає введення як біометричних показників в паспорти ЄС. Комісія обрала зображення обличчя як базовий біомет­рич­ний показник. Положення встановлює мінімальні стандарти, отже, кожна країна-член ЄС може додати інші біометричні показники, такі, як відбитки пальців. 

Внесення зображення обличчя в паспорти громадян ЄС дозволить виконати вимоги програми США the US Visa Waiver відповідно до стандартів ICAO (Міжнародної організації цивільної авіації – Inter­national Civil Aviation Organisation).

Додатково Європейська Комісія хоче створити централізований «Європейський паспортний реєстр» (EU passport register), який включав би дані про відбитки пальців заявників на отримання паспорту разом з відповідним номером паспорту.

Проект Положення Ради про стандарти засобів захисту і біометрії у паспортах громадян Євросоюзу дивись: europa.eu.int/eur-lex/en/com/pdf/2004/com2004_0116en01.pdf .

 Поділитися