MENU

Спільне видання Харківської правозахисної групи та видавництва “Optima” (м.Київ): Свобода преси. Рішення Верховного Суду США

11.09.2004

В книзі зібрані рішення Верховного Суду США з питань свободи преси. Це видання відкриває собою українську серію публікацій такого роду. Наступним виданням має бути книга судових рішень з питань свободи слова.

Видання репрезентує принципово відмінну від європейської правову парадигму забезпечення свободи слова. Американська доктрина захисту свободи слова й преси відповідає, перш за все, Першій поправці до Конституції США, в якій стверджується, що свобода слова не може підлягати будь-яким  законодавчим обмеженням. Саме цій підхід зберігається у низці відповідних рішень Верховного Суду США. Саме тому американський підхід щодо визначення правових гарантій свободи слова та преси є значно ширшим від того, що є прийнятним в Європі.

Поява цієї книги-першоджерела з питань конституційного захисту свободи преси завдячує підтримці видавництва Excellent Books (California), Посольства США в Україні та Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта.

Від редакції “ПЛ”: На жаль, ми не маємо можливостей надсилати цю книжку нашим читачам, але маємо наміри найближчим часом виставити її на нашому сайті     

 Поділитися