MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Податкові органи без будь-яких пояснень і передбачених законом процедур заарештували рахунки видавництва "Мега-прес", в якому друкували опозиційну газету "Вечірні вісті"

21.09.2004    джерело: (“Поступ”, м. Львів, 13 серпня 2004 р. )
Про це заявила партія "Батьківщина", яку очолює Юлія Тимошенко. Вона розцінює такі дії як каральну акцію з метою позбавити народ України опозиційної газети і помститися незалежному виданню за публікації про злочини влади.

"Репресивно-терористична атака проти журналіста Станіслава Речинського, зняття з ефіру в реґіонах України опозиційного "5-го каналу", бандитські напади на незалежних журналістів місцевих видань, свідчать про те, що влада розпочала штурм щодо приборкування і взяття під тотальний контроль інформаційного простору України", — вважають у “Батьківщині".

Відтак партія вимагає, щоб українська влада припинила репресивні акції щодо видавництва "Мега-прес".

 Поділитися