MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

В Ужгороді заборонено випуск газети "Правозахист", або наїзд на демократичну пресу Закарпаття

09.10.2004    джерело: (“Репортер”, м. Ужгород, 11.09.2004 р.)
У четвер Ужгородський міськрайонний суд заборонив випуск газети "Правозахист" і наклав арешт на майно і рахунки видання. Суд мотивував свою Ухвалу тим, що, мовляв, двоє жителів м. Ужгород вважають, що подальші публікації цієї газети "…можуть призвести до погіршення ситуації, яка склалася, і спричинити моральні страждання та затруднити в подальшому виконання рішення суду." Ці громадяни судяться з цією газетою, вважаючи, що публікації про їхні зв’язки з заступником Генпрокурора Кудрявцевим неправдиві.

Керівництво газети, в свою чергу, звернулося із Заявою до громадськості краю, що дії судді носять замовний характер. "Майбутнє демократії та свободи слова на межі краху!", - говориться в Заяві.

Коментуючи ситуацію, що склалася, видавець газети "Правозахист" Михайло Тємнов, зокрема, зауважив, що суддя щось явно "перекипів": спір у суді у цій справі у його провадженні має розглядатися, але це не значить, що газету треба зупиняти. Це вже занадто. "Тим більше, що ми, - сказав М. Тємнов, - використали передрук з іншої газети, що нас повністю звільняє від відповідальності за текст. Так гласить Закон, і судді він має бути відомий".

 Поділитися