MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

В городской типографии Северодонецка уничтожен тираж газеты с интервью А.Мороза

22.12.2004   

В Луганский областной штаб А. Мороза обратилась редактор Северодонецкой независимой газеты «Любимый город» и сообщила, что тираж очередного номер газеты уничтожен в типографии. До этого ООО «Северодонецкая городская типография», 80% акций которой принадлежат городскому совету, сославшись на отсутствие письма, своевременно не отпечатала десятитысячный тираж газеты. Редакция согласилась отпечатать газету днем позже тиражом 5 тыс. экземпляров.

Однако на следующее утро директору типографии, который активно работает в местном штабе Януковича, позвонили из Киева и, угрожая увольнением, потребовали уничтожить тираж газеты.

Причиной уничтожения тиража стала опубликованное в газете интервью с кандидатом на пост Президента Украины Александром Морозом

М-І: Подібні напрочуд тупі дії влади лише підкріплюють впевненість у перемозі здорових і демократичних сил в Україні.

(28-10-2004 19:39, Майдан-ІНФОРМ)

***

Вчора, 28 жовтня 2004 року, у Сєвєродонецькій міській друкарні Луганської області знищено наклад чергового номера газети "Любимый город". У ній були опубліковані інтерв’ю з кандидатами на пост президента України Олександром Морозом, Василем Волгою, Леонідом Черновецьким, а також розміщена політична реклама кандидата у президенти України Анатолія Кінаха. Співробітникам редакції газети "Любимый город", які близько 14:30 приїхали, щоб забрати віддрукований наклад, директор друкарні заявив, що "зламалась машина". В той же час, працівники друкарні розповіли, що вже готовий номер газети, за наказом директора, було пущено під гільйотину. При цьому, поліграфісти стверджували: "Хтось зателефонував з Києва директору і наказав знищити номер газети "Любимый город". На думку співробітників редакції, знищення випуску газети могло бути спричинено, звичайно ж, гострими інтерв’ю Олександра Мороза, Леоніда Черновецького та уродженця Сєвєродонецька Василя Волги. Крім того, у політичній рекламі Анатолія Кінаха наводяться факти про те, що у 2002 році народний депутат України Юлій Йоффе дуже схвально висловлювався про Кінаха, як про кандидата на посаду прем’єр-міністра України, напротивагу представникові донецького регіону Віктора Януковича. Зараз, як відомо, Йоффе є довіреною особою Януковича.

Так чи інакше, але дії посадових осіб, за вказівкою яких знищили наклад газети "Любимый город", порушили право на свободу слова кандидатів на пост президента України Олександра Мороза, Василя Волги, Леоніда Черновецького і Анатолія Кінаха. Редакція газети "Любимый город", у свою чергу, готує заяву до Прокуратури з приводу перешкоджання законній діяльності журналістів.

(29-10-2004 21:54 Майдан-ІНФОРМ

http://maidan.org.ua/static/news/1099076056.html)

 Поділитися