MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Донецький “бєспрєдеєл”: машини з регіональною газетою “Остров” зупиняли “їжаками”

22.12.2004   

Сьогодні до відділу агітації Донецького штабу В. Ющенка завітали “правоохоронці”. Після перевірки документів заступник начальника Київського райвідділку міліції м. Донецька майор Броцлавський.А.Є. (посвідчення №УДО 040210) побачив тираж регіональної газети “Острів” і ініціював розбійний напад на машини, що перевозили газету до місць розповсюдження.

Заступник начальника відділу агітації і пропаганди Донецького штабу В. Ющенка Ігор Вікторович заявляє, що тираж цієї газети не містить передвиборної агітації та надрукований без порушень законодавства.

Що стало причиною захвату тиражу і яка була необхідність в застосуванні “їжаків” під колеса автомобілів та побиття скла, наразі невідомо.

Але ми повідомляємо пану Броцлавському, що відповідальність за перевищення службових повноважень ще ніхто в Україні не відміняв, і такі випадки переслідуються за Кримінальним кодексом України.

(20-11-2004 13:43 Майдан-ІНФОРМ

http://maidan.org.ua/static/news/1100950995.html)

 Поділитися