MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

В Миколаїві вилучено весь наклад газети "Южная правда" за 18 листопада

22.12.2004   

Як повідомило достовірне джерело в редакції Миколаївської обласної газети "Южная правда", з обласної типографії вилучили весь наклад числа газети за 18 листопада, де на 5-й сторінці ціла полоса була присвячена проектам президентських указів В. Ющенка. У редакції ніхто не знає, куди поділась газета, проте припускають, що весь наклад відвезли на спалення.

Це вже не перший випадок знищення накладів газет в Миколаєві. Перед першим туром виборів 27 жовтня вночі в обласній типографії вимкнули світло в той момент, коли мали друкуватися газети з матеріалами про мітинг на підтримку Ющенка, який напередодні відбувся в Миколаєві (25 жовтня).

Таким чином, було зірвано видання чисел газет "Вечерний Николаев", "Николаевские новости". Натомість збільшеним накладом (100 тис. примірників) 26 жовтня було надруковано газету "Скиф", в якій на всю першу полосу було розміщено анонс матеріала "Фашисты-нашисты".

Редакції інших газет, які хотіли вчасно надрукувати свої числа, були змушені прямо в типографії вирізати матеріали про мітинг на підтримку Віктора Ющенка

(19-11-2004 05:39 Майдан-ІНФОРМ

http://maidan.org.ua/static/news/1100835584.html)

 Поділитися