MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Розпорядженням КМДА на 2004-2006 роки схвалено програму заходів соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

22.02.2005   
Реалізувати програму доручено структурним підрозділам КМДА. Щороку 20 грудня вони мають подавати інформацію про виконання заходів Головному управлінню правової політики, яке, в свою чергу, узагальнюватиме її й подаватиме Кабміну. Звільненим з ув’язнення надаватимуть психологічні, соціально-педагогічні, соціально-медичні, соціально-економічні, юридичні та інформаційні послуги, сприятимуть у працевлаштуванні та наданні лікувально-профілактичної допомоги хворим на туберкульоз. У Києві також планують створити міський притулок для тимчасового проживання та Центр соціальної адаптації для осіб, які повернулися з місць позбавлення волі й не мають визначеного місця проживання.

(“Вечірній Київ”, №2, 11 січня 2005 р.)
 Поділитися