MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Сумська міліція занадто багато прослуховує

23.02.2005    джерело: http

Безпідставне прослуховування громадян у ході оперативно-розшукових заходів стало проблемою для органів внутрішніх справ області, повідомляє сумський портал «Данкор online».

Як заявив прокурор області Юрій Ударцов на колегії 8 лютого, працівники спецпідрозділів міліції за згодою керівників міжрайонних відділів УБОЗ безпідставно заводять оперативно-розшукові справи категорії «Захист», що дозволяє їм вести прослуховування і спостереження за громадянами. Підставою для таких дій працівники міліції називають нібито наявну інформацію про скоєнні злочини або про злочини, що готуються.

Однак потім виявляється, що особи за якими велося спостереження за допомогою спеціальних засобів не здійснювали і не готували злочинів. Торік було закрито 53 справи такої категорії. Ю.Ударцов назвав таку практику негативною, привівши в приклад, що лише в трьох випадках матеріали застосування технічних засобів були використані у подальшому.

Раніше діяльність сумської міліції і СБУ покритикував президент Віктор Ющенко, який заявив, що ці органи стали дахом для багатьох протизаконних процесів в області.

РУПОР

 Поділитися