MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Бакай і Кучма секретними указами подерибанили санаторії

23.02.2005    джерело: www.pravda.com.ua
Продаж ряду об’єктів, що не підлягають приватизації, санкціонувався указами президента України під грифом «Опублікуванню не підлягає».
Продаж ряду об’єктів, що не підлягають приватизації, санкціонувався указами Президента України під грифом «Опублікуванню не підлягає».

Про це повідомила голова комісії Верховної Ради з питань приватизації Валентина Семенюк на прес-конференції в п’ятницю.

За її словами, вона має інформацію про 10 підприємств, проданих у такий спосіб. «В основному це санаторії і пансіонати, що мають особливе значення, наприклад, через цінні мінеральні джерела», – підкреслила вона.

Семенюк також повідомила про розпорядження уряду під грифом «не для друку», що також стосуються приватизації. Як приклад, вона навела постанову про зміну інвестиційних умов конкурсу з продажу Миколаївського глиноземного заводу вже після його продажу:

«Умови були чітко виписані, і після продажу об’єкта їх змінили заднім числом», – сказала вона. Глава спецкомісії Верховної Ради також відзначила, що особливу увагу варто приділити рішенням, які ухвалювало Державне управління справами при адміністрації президента.

Були виявлені факти, коли Бакай (колишній керівник ДУСі Ігор Бакай) сам підписував розпорядження про продаж об’єктів, зокрема, дитячого туберкульозного санаторію.

Семенюк підкреслила, що всі ці документи будуть вивчені, і по них зроблять відповідні висновки.

11.02.2005

 Поділитися