MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Призовникам дозволять "відкупитися" від армії?

14.04.2005   
Міністр оборони України Анатолій Гриценко припускає можливість застосування "відкупу" від служби в армії на законних підставах.
Таку думку він висловив сьогодні під час відвідування 169-го навчального центру Північного оперативного командування Сухопутних військ ЗС України.
Зокрема, за його словами, призов молоді в армію досі залишається однією з надзвичайно серйозних проблем оборонного відомства України.
В армію йдуть служити люди, в основному, з сільської місцевості, що дуже сильно впливає на професійно-освітній рівень військ. Запровадження пільг, на думку міністра, навряд чи сприятиме популярності строкової служби.
Гриценко не виключив, що "ті люди, які не хочуть іти в армію і думають, як дати хабара співробітнику військкомату, могли б платити свої гроші до бюджету. Проте такий крок потребує законодавчого підгрунтя" (УНІАН).

(“Украіна-Центр”, м. Кіровоград, 11 лютого 2005 р.)

 Поділитися