MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

31 січня – 1 лютого в Івано-Франківську відбудеться навчальний семінар для правоохоронців, суддів та працівників органів юстиції західних регіонів України, у ході якого юристи Американської Асоціації Юристів ABA/CEELI („Правова ініціатива в Центральній Європі та Євразії”) удосконалюватимуть навички українських колег.

14.04.2005   
Навчання організоване Міністерством юстиції України спільно з Американською Асоціацією Юристів ABA/CEELI. За словами Міністра юстиції України Олександра Лавриновича, за задумом подібні спілкування з іноземними колегами мають позитивно вплинути на свідомість та компетентність місцевих органів влади у боротьбі зі злочинністю на національному та міжнародному рівні, крім того, виявити на регіональному рівні недоліки та проблеми щодо виконання міжнародних зобов‘язань України. У кінцевому результаті, це має забезпечити бездоганне та сумлінне виконання працівниками українських судів, органів юстиції, прокуратури міжнародних конвенцій у кримінальній сфері.
На семінарі в Івано-Франківську будуть представлені юристи з Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей. До участі запрошені співробітники Інтерполу, прокуратури, служби безпеки, органів юстиції та внутрішніх справ, судді апеляційних та місцевих судів.
Міністерство юстиції планує провести низку таких семінарів для регіональних юристів в усіх регіонах України. Восени аналогічні навчання були проведені для юристів південних та східних регіонів України. На черзі — семінари для регіональних юристів, що мешкають в центральній Україні.

(“Репортер”, м. Ужгород, 31.01.05)
 Поділитися