MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

ЗВІТ про результати соціологічного дослідження „Інформаційна робота органів місцевої влади та самоврядування. Проблеми забезпечення інформаційної відкритості та ефективної взаємодії чиновників і журналістів”

09.05.2005   

Херсонська міська Асоціація журналістів "Південь"

Науковий керівник дослідження:

Володимир Коробов, завідувач кафедри філософії і соціології Херсонського національного технічного університету, кандидат соціологічних наук, доцент, представник Центру ім. Разумкова в Херсонській області.

Склад творчої групи дослідження:

Микола Гоманюк, старший викладач кафедри філософії і соціології Херсонського національного технічного університету;

Лариса Владимирова, викладач кафедри філософії і соціології Херсонського національного технічного університету;

Тетяна Галіч, викладач кафедри філософії і соціології Херсонського національного технічного університету.

Дослідження проведено 22 жовтня  - 3 грудня 2004 року із використанням експертних інтерв’ю серед журналістів  Херсонщини.

Дослідження здійснено в рамках проекту "Журналісти Херсонщини - за вільний доступ до інформації".

Виконавець проекту: Херсонська міська Асоціація журналістів "Південь"

Керівник проекту: Андрій Матросов

Проведення соціологічного дослідження  стало можливим завдяки підтримці Міжнародного фонду “Відродження” та Офісу з питань демократичних і соціальних перетворень, Бюро по країнах Європи та ННД Агенства США з міжнародного розвитку в рамках Контракту № 121-А-00-03-00004-00 з Інтерньюз Нетворк. Висловлені тут погляди належать автору (авторам) та необов’язково відображають точку зору Агенства США з міжнародного розвитку або Міжнародного фонду “Відродження”. 

(Херсонська міська Асоціація журналістів "Південь")

 Поділитися